Kurumumuz 1993 yılında Ankara’da  eğitim ve öğretim faliyetine başlamıştır. Türkiye’nin ve Ankara’nın bu alanda Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ilk resim kursu olma özelliğine sahiptir. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olması sebebiyle eğitim faliyetlerine daha profesyonel bir yaklaşım tarzı benimsemiştir. Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygunluğu yanı sıra alanlarında uzman kadrolu öğretmenlerimiz ile  eğitim vermektedir. Kurumumuz 1993 yılından bu yana birçok başarıya imza atmıştır. Buda bizi  Türkiye’nin en başarılı resim kursu yapmıştır.

Kursumuz Güzel Sanatlar Fakültelerinin, Güzel Sanatlar Eğitim Fakültelerinin ve Güzel Sanatlar Liselerinin özel yetenek sınavlarında geçmişten bu yana yüzlerce öğrecinin başarılı olmasını sağlamıştır. Çalışmalarımız ve almış olduğumuz başarılar ilgililerce izlenmekte ve taktir görmektedir.

Bu sayede Türkiye’nin her yerinden öğrenciler  bizi talep etmekte ve eğitim progralarına katılmaktadırlar. Sanat eğitimi alanında devam eden faaliyetlerimize yeni sanatsal aktiviteler katmak ve daha fazla kitlelere ulaşmak  için çalışmalarımıza  hızla devam etmekteyiz. En geniş kitlelere ulaşmayı hedefleyen kurumumuz bu sayede yetenekli ve sanata karşı duyarlı olan gençleri tespit ederek onları en iyi şekilde yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Bu suretle ileride ülke sanatı için önemli atılımlar yapabilen sanatçı adayları yetişmesine imkan ve olanak sağlamıştır.Bunun devamı için aynı gayret ve disiplin içerisinde çalışmalara devam etmekteyiz. Sanat dilini kullanarak insanlar ve toplumlar arasında barışı sağlamak,mutlu ve huzurlu bireylerden yola çıkarak kültürlü ve bilinçli toplumlar oluşturmayı amaç edinmiş ve çağdaş bir eğitim ile bilinçli, disiplinli ve güler yüzlü davranmayı misyon edinmiştir.

Halen Ankara’da çalışmalarına devam eden kurumumuza siz sanat severleri bekler saygılar sunarız.

Unutmayalım Doğru Seçimler Doğru Sonuçlar Yaratır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!