Tasarımcılara iş çok

Grafik tasarım, iletişim alanında büyük öneme sahip. Ürettiğimiz ürünlerin veya vermek istediğimiz mesajların alıcılarına ulaşması için grafik tasarım hayati bir konumda. Bu durum grafik tasarımcılarının iş imkanlarını oldukça artırıyor. Grafik tasarımı mezunlarının başlıca çalışma alanlarından bazıları dergi, gazete gibi basılı medya kuruluşl..

Ödüllü yönetmen Ceylan’dan fotoğraf sergisi

Yönetmen Nuri Bilge Ceylan, 2003′ten bu yana çektiği 49 fotoğraftan oluşan “Panoramik Bakış” sergisini başkentte açtı.   CerModern’deki serginin açılış kokteyline, ”Kış Uykusu” filmiyle 64. Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye ödülünü kazanan yönetmen Ceylan, eşi Ebru Ceylan, Kültür ve Turizm ..

Fatih Akın: Sanat için ölmeye değer

Yönetmen Fatih Akın, 71. Venedik Film Festivali’nde Altın Aslan için yarıştığı ve Mardin’de 1915 Olayları sırasında ailesini kaybeden Ermeni demircinin hikâyesini anlattığı ‘The Cut’ filminden ötürü Türkiye’deki bazı milliyetçi gruplardan aldığı ölüm tehditlerine ilişkin, “Sanat için ölmeye değer” ifade..

Can Yücel’in anıt mezarı yeniden yapıldı

Muğla’nın Datça İlçesi’nde, 2011 yılı Ağustos ayında meydana gelen olayda bazı kişi ya da kişilerce parçalanan, Türk Edebiyatı’nın usta şairi Can Yücel’in anıt mezarı yeniden yapıldı.   İskele Mahallesi Belediye Mezarlığı’ndaki törene, CHP’li Datça Belediye Başkanı Şener Tokcan, Heykeltıraş Mehmet Akso..

Nuri Bilge Ceylan’a Avcılar’da Halk Galası Teklifi…

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan TOPRAK BENLİ, Yönetmen Nuri Bilge CEYLAN’ı halk galasını yapmak için Avcılar’a davet etti.   Yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye Ödülü kazanması tüm Türkiye’de olduğu gibi, kültür ve sanatın merkezi  olmayı hedefleyen Avcılar’da..

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!